Ogłoszenie

Nie bądź obojętny! Zrób coś dla przyszłych pokoleń! Udzielaj się na forum !

#1 2013-01-18 11:18:46

Entainel

Rozbójnik

Punktów :   

List od Entainel Vaeri.[Przyjety].

Jarmark przy Gludin budził się do życia z pokrzykiwaniem mew i rybitw które jak co poranek swoimi skrzekliwymi głosami nie dawały o sobie zapomnieć. Pochmurny początek dnia nie zwiastował dobrej pogody jednak jednemu człowieczkowi zdawało się to nie przeszkadzać stał pod murem i skrobał coś złamanym piórem na wyświechtanym kawale pergaminu. Szczupły młodziak o stalowoszarych, spokojnych oczach. Jego ciemnobrązowe włosy zapuszczone do uszu przypominają bardziej stóg brunatnego siana niż jakiekolwiek uczesanie. Całości dopełnia lekki i młodzieńczy, można by rzec - śmieszny niechlujnie utrzymany zarost. Gdyby go ubrać w łachmany świetnie nadawałby się na polnego stracha na ptactwo... Jednakże ubranie ma "schludnie" utrzymane i pomimo paru przetarć w być-może-kiedyś białej luźnej tunice ze spodniami z pierwszego rzutu oka wygląda na kogoś kto zdarł sporo podeszwy. Skoro już na podeszwie stanęło trzeba wyróżnić jego dobre skórzane wojskowe buty które się zupełnie nijak imają jego wizerunku. Gdy rybacy już wyruszyli na fale lecz przed pobudką handlarzy skończył pisanie i zwinął papier w rulon i przewiązał go lnianym sznurkiem. Zaczął poszukiwania rozglądając się ukradkiem po niemrawo stawianych straganach i opartych o mury wpółśpiących strażnikach.
- Jest i salamandra.- młodziak mruknął do siebie i ścisnął mocniej pismo gdyż najwyraźniej znalazł to czego szukał. Szybkim krokiem który znany jest wszystkim spóźnionym aczkolwiek nie budzący zbytniego zainteresowania: ruszył. Prawie zabił się o nieuprzątnięte powoje lin i zdecydowanie ruszył dalej. W końcu w tłumie dopadł osobnika którego odnalazł niezgorszym wzrokiem wśród gawiedzi i wręczył mu list.
- Do Waszego herszta. Nie patrz tak, tatuaż Ci wystawał, następnym razem noś coś dłuższego. Nie, nie wydam straży. Może wyglądam, ale durny nie jestem. - wybełkotał te parę zdań bardzo szybko, a potem dodał ledwie głośniej. - No tak, to chyba Ci upadło, miłego dnia - najwyraźniej zadowolony z siebie młodziak oddalił się dziarskim krokiem zostawiając bandytę z niesmakiem na twarzy.

"Imię me Entainel.

Potrzebuje adeny. Nie obchodzą mnie metody. Słyszałem, że Wam się powodzi na szlakach. Nie szukacie pary rąk do pracy ? Co poranek jestem przy jarmarku, obok krańca południowo-zachodniego pomostu.

Entainel Vaerdfada"[na końcu widnieje przeraźliwy kleks]

1. Nekromanta, mag najemnik.
2. 16
3. Nie posiadam.
4. Gram od wielu lat min. na serwerach klimatycznych. Wiele się nauczyłem o grze jak i o tym jak chłodną trzeba mieć głowę przy L2 i różnych nieuniknionych zatargach z L2 związanych. (Allseron, Aurora, Valdaron)
5. Przygotowuję.

Offline

 

#2 2013-01-19 14:10:24

 Veirg

Ten od wyrzucania ;p

Punktów :   

Re: List od Entainel Vaeri.[Przyjety].

Wiał wilgotny wiatr, a czyste dotąd niebo przysłoniły niskie i ciemne chmury. Perspektywa deszczu była zniechęcająca do jakiegokolwiek działania. - Ehh szlog, by to... - stary Khazad czekał jak ten głupiec na jarmarku w południowo-zachodniej części portu Gludińskiego. - Gdzi tyn... nykrus... - popatrzył znów na pergamin, który wcisnął mu herszt poprzedniego dnia zniesmaczony z jakiejś przyczyny. - Ni ni bydym dłużyj już czykoł!... - Wstał chcąc już odejść, gdy przednim pojawił się młody mag. - To ty? - Zapytał Krasnolud.
- A ty, to ty? - Odpowiedział pytająco mag. - Taa Jo, to jo. - Odburczał Kraś. - Jok rozumim wość hystyś Entainel Nykrus?
Mag popatrzył na Krasnoluda zmieszany. - Jestem Entainel Vaerd...- Próbował dokończyć młodzik, lecz starzec mu przeszkodził. - No Nykrus... Mosz tu sumbol solomondry i ciysz si. Noo zodoni wykonony win idym w końcu do roboty... - Pośpiesznie odwrócił się od człeka i pognał miedzy stragany.


http://img151.imageshack.us/img151/2760/kriegs.png

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.raymanfangame.pun.pl www.anopheles.pun.pl www.maxituning.pun.pl www.pokemonprzygody.pun.pl www.worldrock.pun.pl